Охорона здоров’я

День донора крові

11.06.2024 16:36
120 Охорона здоров’я

Щорічно, 14 червня, відзначається Всесвітній день донора крові. Це подяка добровільним безоплатним донорам за їхній благородний вчинок та порятунок життя людей, що потребують переливання донорської крові та/або її компонентів.

Питання донорства особливо актуальне у теперішній час, коли в Україні відбувається війна і сотні тисяч поранених військових, цивільних потребують допомоги у збереженні життя, здоров’я, саме завдяки переливанню крові. А здійснити це можливо тільки при наявності достатньої кількості донорського ресурсу - безоплатних, добровільних донорів та незнижуваного запасу донорської крові та її компонентів.

Щорічно до лав донорів вливаються нові донорські кадри. Так, в 2023 році 49 % осіб від загальноприйнятої кількості донорів були ті донори, які прийшли на кроводачу вперше в житті.

Запрошуємо всіх бажаючих, чуйних, щиросердних громадян взяти участь в акції «Дякуємо донорам крові».

Кожна доза зданої Вами донорської крові допоможе врятувати одним - життя, а іншим - повернути здоров'я.

Акція проводитиметься на базі КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» з 10 по 17 червня 2024 р. з 8.00 до 15.00.

Довідки за телефоном: м. Дніпро (056) 720-90-75, 749-63-79, 720-90-70