В Слобожанському пройшла спартакіада «Титани UA»

10.06.2024 16:34

8 червня на базі СК «Слобожанський» пройшов перший районний етап спартакіади Дніпропетровської області серед учасників бойових дій «Титани UA». На заході були присутні начальник Дніпровської районної військової адміністрації В'ячеслав Мамонов, заступниця начальника Дніпровської районної військової адміністрації Алла Біла, секретар селищної ради (виконкому) Людмила Лагода, перший заступник Слобожанського селищного голови Ігор Шаповалов, заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Андрій Панченко, начальник служби фізичної підготовки і спорту військ Оперативного командування Схід Збройних Сил України підполковник Євген Коробка, начальник Дніпровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Вольніков, директорка Благодійного фонду «ТАПС» Юлія Дмитрова, представники соціального захисту населення та спорту громад-учасниць.

Головною метою даної ініціативи є реабілітація та повернення учасників війни, поранених військовослужбовців до активного життя у цивільному суспільстві. Участь у змаганнях взяли 34 воїни з Обухівської, Чумацької, Петриківської, Солонянської, Підгородненської  та Слобожанської громади. Їх змінила війна, адже вони пройшли справжнє бойове пекло, важкі бої, ампутації. І зараз продовжують своє цивільне життя, адаптуються, розвиваються та досягають нових результатів. Основними видами спорту, в яких змагалися учасники стали : легка атлетика, дартс, шашки, бомбаскет, веслування на тренажерах, пара пауерліфтинг та настільний теніс.

Всі учасники отримали нагороди та подарунки, зокрема підтримали ветеранів і діти, подарувавши листи, малюнки та ляльки-мотанки зроблені власноруч.

Переможців спартакіади чекає боротьба вже в другому обласному етапі.
Зазначимо, що ветеранський проєкт «Титани UA» створено за ініціативи начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака та спрямований на підтримку українських захисників після важких поранень, адаптацію їх до життя поза фронтом.
Спартакіада стала можливою за підтримки Дніпровської районної військової адміністрація та Слобожанської селищної ради.