Відбулася 29 сесія VIII скликання Слобожанської селищної ради

07.09.2023 15:15

Сьогодні, 7 вересня, відбулася 29 сесія VIII скликання Слобожанської селищної ради під головуванням Івана Камінського. Перед початком пленарного засідання народний депутат України Сергій Демченко ознайомив депутатський корпус про результати роботи Парламенту та анонсував у вересні прийом громадян на окрузі.

Після чого були відзначені Подяками селищного голови, спортсмени, переможці V-ї комплексної спартакіади «Рухайся до перемоги України! «Ігри мужніх», а саме:

1. Петюренко Микола Андрійович

2. Глущенко Катерина Василівна

3. Завалецький Владислав Юрійович

4. Коробка Володимир Геннадійович

5. Литвиненко Ярослав Олександрович

6. Євтошук Ростислав Олександрович

7. Щербатюк Валентина Вікторівна

8. Животова Юлія Вікторівна

9. Грибенкин Дмитро Віталійович

10. Литвиненко Олег Олександрович

11. Кучер Роман Сергійович

12. Сало Руслан Олександрович

13. Коломоєць Олександр Сергійович

14. Ковтун Сергій Вікторович

Після чого селищний голова та депутатський корпус перейшли до пленарної сесії. На ній вони розглянули питання порядку денного, зокрема:

Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Слобожанської селищної ради у 2023-2024 навчальному році.

Про відкриття класів з інклюзивною формою навчання.

Про затвердження Програми сприяння розвитку волонтерства на території Слобожанської територіальної громади на 2023-2027 роки.

Також депутатський корпус розглянув фінансові, земельні, організаційні та інші питання й ухвалив відповідні рішення.