Слобожанська сім'я взяла участь у фіналі «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

05.06.2024 14:15
106 Спорт

1 червня у місті Київ пройшов фінал Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів “Тато, мама, я - активна сім’я”. Дніпропетровську область представляли 3 родини: Тернівська ТГ - родина Волокітіних, Новомосковська ТГ - родина Кряучюнас, і Слобожанська громада - працівники КЗ ССЦФЗН “Спорт для всіх” села Балівка, Олександр та Юлія Погрібні разом з донькою Анітою.
У змаганнях взяли участь 80 найсильніших родин з різних куточків України, загалом 240 учасників. Незважаючи на травму ноги, яку отримала мама Юлія на початку змагань, сімейна команда показала чудові результати та дійшла до фінішу, залишивши велику кількість конкурентів позаду!
Шалені емоції, дух перемоги, безліч позитиву та справжня спортивна боротьба. Слобожанська сім'я посіла 30 місце з 80 команд.
Вітаємо з чудовим результатом! Пишаємося, підтримуємо спорт в Україні разом, прямуємо до перемог!