Молодь

В Смарті обговорили важливі питання молодіжної політики

04.06.2024 13:20
143 Молодь

31 травня на базі МЦ “Смарт” відбулась перша зустріч регіональної команди “Національного українського молодіжного об'єднання” у Дніпропетровському регіоні, у рамках проєкту «Посилення повноважень і можливостей молоді на рівні місцевого самоврядування в Україні».

Метою проєкту є дослідження реального стану молодіжної політики в Дніпропетровській області та консолідування активної молоді в громадах.

Зокрема, на зустрічі в МЦ “Смарт” команда зібрала на зум конференції організації, які є членами спілки НУМО, а саме: дніпровські підрозділи Національної скаутської організації України “Пласт” та Всеукраїнської громадської організації “ФРІ”, а також культурно громадський центр “Шелтер Плюс”(Кривий Ріг).  Учасники обговорили деталі проєкту, важливість підтримки молоді у регіоні, а також співпрацю та взаємопідсилення один одного. Також були обрані громади, у яких відбуватиметься дослідження молодіжної політики, серед них є і Слобожанська.