Культура

Слобожанські танцюристи здобули 23 нагороди на Всеукраїнських змаганнях «Magic Dance»

05.06.2024 09:51
99 Культура

Днями в місті Дніпро пройшли Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Magic Dance». Участь взяли вихованці Слобожанських колективів «BeDance» та «Зірка» під керівництвом Єгора Беляєва та Катерини Попович. На цей раз танцівники здобули 23 комплекти нагород — 11 золотих, 7 срібних та 5 бронзових.

В класифікаційних змаганнях в категорії Соло Ювенали 2 Е клас Латина з 15 учасників Софія Шевченко посіла друге місце, а в Європейській програмі —четверте.
Таїсія Литвин з 15 учасниць у категорії Соло Юніори 2 Е Латина посіла 3 місце, а в Європейській програмі – четверте.
Танцювальна пара Олег Григор?єв та Анастасія Рєзнік посіла 5 місце в фіналі категорії Юніори Н.

Золото здобули:

Олег Григор’єв
Тіна Голуб
Дарина Говоруха

Слобожанська громада вітає спортсменів та їх тренерів з успішними виступами на Всеукраїнських змаганнях.