До уваги мешканців громади!

05.06.2024 09:34

Згідно з поданими заявками мешканців та на виконання рішень за результатами обстеження, на замовлення комунального підприємства «Керуюча компанія «Перспектива» Слобожанської селищної ради» проводиться санітарна обрізка зелених насаджень на прибудинкових територіях.

Важливо!

Санітарна обрізка дерев та кущів є необхідним заходом для:

• - Забезпечення безпеки життя та здоров'я людей: Сухі, хворі та пошкоджені гілки можуть впасти під час сильного вітру, завдавши шкоди людям, транспортним засобам та майну.
  • - Періодичного омолодження існуючих дерев: Обрізка стимулює ріст нових пагонів, покращує крону дерева та робить його більш стійким до хвороб та шкідників.
  • - Збереження комунального та приватного майна: Розрослі гілки можуть пошкоджувати дахи, фасади будинків, лінії електропередач, газові мережі та інші об'єкти.
  • - Безаварійної експлуатації конструктивних елементів багатоквартирних будинків: Недоглянуті дерева можуть створювати аварійні ситуації, пошкоджуючи балкони, лоджії, віконні рами та інші елементи будівель.

Нагадуємо, що згідно з Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, власники та користувачі земельних ділянок зобов'язані:

• Своєчасно проводити санітарну обрізку дерев та кущів.
  • Не допускати розростання гілок дерев та кущів над проїздами, тротуарами, пішохідними доріжками, лініями електропередач та зв'язку.
  • При обрізці дерев та кущів дотримуватися вимог державних стандартів та норм.

Звертаємося до мешканців громади з проханням:

• Забезпечити доступ фахівцям до зелених насаджень, які підлягають обрізці.
  • Не паркувати транспортні засоби під час проведення робіт у зонах ведення робіт.
  • Дотримуватися правил утримання зелених насаджень та нести відповідальність за стан дерев та кущів, що ростуть на прилеглих до ваших будинків та земельних ділянок територіях.

Разом ми зробимо нашу громаду безпечною, комфортною та зеленою!