Вітання з 100-річним ювілеєм!

07.09.2023 13:25

Сьогодні ми святкуємо величезний досягнений вік Людмили Дмитрівни Бикової - 100 років життя.

Кожен такий ювілей є джерелом гордості для нашої громади, має свою неповторну історію та секрети довголіття. Це свято є надзвичайно важливим як для ювілярки, так і для нас усіх. Ці люди були свідками історичних подій минулого століття, передаючи наші традиції та глибоку життєву мудрість майбутнім поколінням.

Шановна Людмило Дмитрівно!

З найщирішими вітаннями відзначаємо вашу столітню дорогу життя! Ми пишаємося вашою мудрістю та багатим життєвим досвідом. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, тепла в сім'ї та найголовніше, спокою та гармонії в цьому чудовому віці.

З найкращими побажаннями, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус селищної ради

Довідково: Бикова Людмила Дмитрівна, народилась 7 вересня 1923 року, в місті Дніпро в сім'ї військового. На сьогодні в неї донька та син, 4 внуки, 5 правнуків та 1 праправнук. Людмила Дмитрівна з 1990 року проживає з сім'єю доньки в селі Партизанське.