Спорт

Футболісти Слобожанської ДЮСШ переможці Чемпіонату Дніпропетровської територіальної організації ВФСТ «Колос»

03.06.2024 16:50
96 Спорт

1 червня відбулися зональні змагання Чемпіонату Дніпропетровської територіальної організації ВФСТ «Колос» з футболу серед юнаків 2012-2013 рр.
Захід приурочений до Дня захисту дітей, під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», в якому взяли участь Царичанська ТГ, Магдалинівська ТГ, Обухівська ТГ, Слобожанська ТГ, Червоногригорівська ТГ, Петриківська ТГ.

У напруженій боротьбі за перше місце в турнірі з футболу команди демонстрували надзвичайну майстерність та волю до перемоги. Всі учасники доклали максимум зусиль, щоб здобути чемпіонський титул. Команда ДЮСШ Слобожанської селищної ради стала чемпіонами, показавши чудову гру, злагодженість дій та високий рівень підготовки.