Охорона здоров’я

Слобожанська громада отримала електромобіль первинної медичної допомоги

27.05.2024 17:24
125 Охорона здоров’я

Днями Слобожанська громада отримала електромобіль первинної медичної допомоги. Електрокар стане помічником у роботі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Слобожанської селищної ради. Загалом, медичним закладам буде передано 75 таких автомобілів до 20 областей України.

Автівки закуплені Міністерством охорони здоров’я у межах спільного зі Світовим банком проєкту для вирішення питання автономності центрів первинної медико-санітарної допомоги у період енергетичної кризи.

Електрокар призначений для виїздів сімейних лікарів та вузькоспеціалізованих медиків і медсестер до пацієнтів у разі перебоїв з пальним та надає змогу більш ефективно надавати паліативну допомогу вдома, проводити патронажні огляди новонароджених, виїжджати до малорухливих пацієнтів.