14.01.2022 15:46

Від Різдва до Маланки звучать щедрівки та колядки

За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем), - Щедрий Вечір - залишок стародавнього, імовірно, дохристиянського звичаю. За християнським календарем це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об'єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір, або свято Меланки.

Колективи Центру культери та дозівілля привітали громаду з Новорічно-Різдвяними святами:

Ансамбль української пісні "Слобожаночка" привітав працівників комунальних закладів нашої громади з Новорічними та різдвяними святами.

Ансамбль народного танцю «Барвінок» (керівник Олена Боднянська) та Аматорська театральна студія «Невгамовні» (керівник Каріна Смірнова) разом із головною режисеркою Центру культури та дозвілля Анастасією Картвелішвілі підготували традиційну для народних гулянь міні-виставу з Меланкою, Козою, Циганкою та навіть Лікарем, що Козу лікував!

У Щедрий вечір працівники будинку культури та бібліотеки с. Степового привітали жителів села Степове та комунальні заклади з побажаннями щастя, здоров'я та щасливого Нового року.

Хор "Васильки" привітав жителів с. Олексндрівки з Різдвяними святами колядками та щедрівками.

Вокальний колектив «Смерека» разом з маленькими жителями Партизанського привітали колективи старостинського округа, бібліотеки та працівників молодіжного центру "Смарт" в с. Партизанському.

Скільки обрядів та традицій збережено в нашому краї завдяки небайдужості гарних людей!

Дякуємо вам, хранителі української культури, за чудовий святковий настрій!