14.01.2022 10:37

Оголошення про оприлюднення Плану екологічного та соціального менеджменту

Шановні жителі громади!

Запрошуємо жителів Слобожанської громади ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту за субпроектом, який впроваджується за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості», а саме: «Покращення умов надання медичної допомоги у Слобожанській амбулаторії»

Цей План розроблений з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті реалізації субпроекта. У разі наявності пропозицій до плану просимо надсилати їх контактним особам до 14 лютого 2022 року.

Контактні особи: Проскурня Світлана Володимирівна, директор КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Слобожанської селищної ради, тел. +38 (067) 135-22-77, Ел. пошта: svetlanaproskurnya1970@ukr.net;

Волович Руслана Анатоліївна, завідувач сектору охорони здоров'я виконавчого комітету Слобожанської селищної ради, тел. +38 (067) 565-01-36, Ел. пошта: medicine@slobozhanska-gromada.gov.ua

Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроекту та враховані у план за результатом громадських консультацій. Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості», впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

Проект: “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VІІІ)