03.12.2021 08:40

Молодь громади підтримала «Марафон, який ніхто не хоче бігти»

Проєкт створений, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до російської агресії на сході України. Марафон засновано у маленькому селищі Нью-Йорк Донецької області за кілометр від лінії фронту.

Мета забігу – нагадати про війну в Україні.

Організатори заходу повідомляють, лише за десять днів проведення «Марафону, який ніхто не хоче бігти», на нього зареєструвалися понад 35 500 учасників з 57 країн! До забігу долучилися бігуни з 57 країн, зокрема з Німеччини, США, Польщі, Сербії, Туреччини, Канади, Швеції, Литви, Марокко, Австрії, Нідерландів, Норвегії, Чилі, Швейцарії, Словаччини, Ірану, Таїланду, Індії, Нової Зеландії, Китаю, Японії та інших.

Усі вони отримають стартові пакети та медалі з частинкою гільзи зі сходу України. Першими у забігу, організованому Новою Поштою, взяли участь солдат, волонтерка, медик, журналіст і переселенка.

Молодіжний центр «Смарт» та заклади освіти Слобожанської громади приєднались до марафону. У кожному населеному пункті активна молодь пробігла дистанцію в знак підтримки України. Всі учасники отримали стартовий номер бігуна з фактом про війну та листівками з українського Нью-Йорка.

Організатори повідомили, що кожен охочий долучитися до цього марафону може зробити це онлайн: треба завантажити шаблон стартового номера, надрукувати і бігти з ним у будь-якій точці світу будь-яку дистанцію та у будь-який час.

«Марафон, який ніхто не хоче бігти» не обмежений у часі. Пробігти можна будь-яку дистанцію, будь-де, будь-коли – сьогодні, завтра чи за тиждень. Участь у марафоні безкоштовна, а ваша увага безцінна. Долучайся до марафону – підтримай Україну!