01.12.2021 16:29

Слобожанська громада на 5 форумі молодіжних працівників і працівниць

Вже традиційно 1-2 грудня в країні проходить форум молодіжних працівників і працівниць. Трансляцію форуму можна переглянути на «Першому молодіжному каналі».

Ігор Легеза – директор Балівського ліцею взяв участь у ток-шоу «Тугезер».

Ігор Сергійович поділився досвідом співпраці з молодіжним центром. Такий досвід є новим для галузі освіти, проте дозволяє долучити молодь до вирішення проблем на території.

Олександр Пижов – генеральний директор директорату європейської інтеграції бюджетуваня та узгодження політик МОН – зазначив – «Все крутиться навколо освіти і саме синергія молодіжного центру і закладу освіти створюють ту екосистему для розвитку дитини і майбутнього, і якщо заклад освіти дає окрім академічних знань, які передбачені та затвердені стандартами, компетентності громадянського суспільства, відповідальності, фінансової грамотності, підприємництва. Ці кейси необхідно масштабувати, особливо коли ініціатива йде від засновника – місцевої ради».

Досвід Слобожанської громади у сфері молодіжної роботи є унікальним завдяки злагодженій співпраці всіх структурних підрозділів та комунальних закладів.