02.12.2021 09:13

Тренінг "Психологія творчості" відбувся в МЦ «Смарт»

Студентка 2 курсу ДДУВС – Маргарита Гладиш провела для відвідувачів МЦ «Смарт» міні тренінг «Психологія творчості». Учасники виконували тести та завдання, досліджували свої креативні здібності.

Згідно американському психологові Абрахама Маслоу творча спрямованість, природжено властива всім, але втрачається більшістю під впливом сформованої системи виховання, освіти і соціальної практики.

На побутовому рівні креативність виявляється як кмітливість, здатність досягати мети, знаходити вихід із гаданої безвихідної ситуації, використовуючи обстановку, предмети і обставини незвичайним чином. В широкому сенсі – нетривіальне і дотепне рішення проблеми. Причому, як правило, мізерними і неспеціалізованими інструментами або ресурсами, якщо є матеріальна потреба.