03.12.2021 15:37

Відділ соціального захисту населення Слобожанської селищної ради інформує

Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку», закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів. Міжнародний день волонтера відзначається у світі вже 36 років і завжди високо оцінюється роль і значення волонтерів незалежно від того, якою конкретно діяльністю вони займаються.

Волонтери – це покликання, спосіб життя, багатство народів. Волонтерство ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Сьогодні волонтери сприяють перемозі України і збереження її державності.

Досить часто люди роблять добрі справи тихо й непублічно, допомагають іншим, не афішуючи це. Але волонтерська та благодійна діяльність не можуть залишатися непоміченими. Неодноразово Слобожанською селищною радою і мешканцями громади надавалася різна допомога волонтерам з метою задоволення потреб наших військовослужбовців на Сході України та ніколи не забували про волонтерів, які здійснюють іншу діяльність у мирному просторі.

В подяку за сумлінну, суспільно-корисну працю, активну громадську діяльність і позицію, чуйність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера, селищна рада з бюджету громади надала матеріальну допомогу 12 активістам волонтерського руху Слобожанської громади.

Бути волонтером – це важлива та відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, від цього заняття потім дуже важко відмовитися. Це стає для людей способом життя. Ви, шановні волонтери, витрачаєте вільний час на те, щоби комусь допомогти. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додають віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єдність – це запорука успіху.

На передодні Міжнародного дня волонтера, відділ соціального захисту населення Слобожанської селищної громади щиро вітає зі святом та від щирого серця дякує всім волонтерам за безкорисливу, свідому та добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі, за допомогу тим, хто її потребує. Висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!