25.11.2021 08:57

Ціна гідності й свободи

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України для учнів 5-10 класів найстаріші учні ліцею, одинадцятикласники, разом зі своїм класним керівником, Іванішиною Любов Михайлівною, провели патріотично-інформаційну годину «Від Революції Гідності до Країни гідності».

Також, для учнів 1-4 класів їх класні керівники провели тематичні бесіди, засідання круглих столів, інформаційні години-ознайомлення із подіями сучасної України, присвячені Дню Гідності та Свободи. Під час яких детально розібрали поняття "гідність" та "свобода".

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.