25.11.2021 08:48

ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови

ІІ (міжшкільний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів 5-11 у Партизанському ліцеї

Відповідно до Указів президента України Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проводиться щорічно з 9 листопада до 20 травня  у чотири етапи: шкільний, районний, обласний, підсумковий.

Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку й функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

У зв’язку з карантинними обмеженнями ІІ (міжшкільний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів 5-11 класів закладів освіти Слобожанської селищної ради проведено 24 листопада в заочному режимі.

Завдання для учасників Конкурсу та відповідні інструкції були отриманні електронною адресою напередодні Конкурсу.