25.11.2021 07:59

МЦ «Смарт» долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Молодіжний центр «Смарт» та відділ соціального захисту населення організували спільний захід для молоді.

Практичний психолог Центру надання соціальних послуг Яніна Руденко розповіла про види насильства, булінг, правила поведінки у соціальних мережах.

Молодь у свою чергу порушувала важливі питання, про повагу особистого простору, про дискримінацію та приниження, про патріархальні стереотипи та психологічні проблеми у суспільстві.

Підлітковий вік багатий драматичними переживаннями, труднощами і кризами, коли складаються, оформляються стійкі форми поведінки, риси характеру, способи емоційного реагування. Це пора досягнень, стрімкого нарощування знань, умінь, становлення «Я», набуття нової соціальної позиції. Разом з тим це вік втрат дитячого світовідчуття, поява почуття тривожності і психологічного дискомфорту. Тому подібні заходи є надзвичайно важливими для суспільства.