22.10.2021 11:33

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

Спливає жовтень місяць, а разом з ним завершується Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», метою якого було встановлення та виявлення дітей, що не приступили до занять у навчальних закладах.

Всеукраїнський рейд  «Урок» тривав майже два місяці, з 1 вересня по 22 жовтня.

Служба у справах дітей нагадує, що станом на сьогоднішній день в Україні повна загальна середня освіта є обов’язковою, що передбачено вимогами  ст. 53 Конституції України та ст. 29 Закону України «Про загальну середню освіту». Законодавство передбачило норму права, зокрема ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  відповідно до якої на батьків за невиконання ними обов’язків щодо виховання та навчання своїх дітей накладається стягнення у вигляді штрафу або застосовується такий захід, як попередження.

Саме батькам необхідно більше уваги приділяти своїм нащадкам та щоденно займатися і цікавитися своєю дитиною, адже наслідки такої байдужості непоправні.

Шановні батьки, пам’ятайте, діти – це найголовніший скарб нашого суспільства! Давайте разом дбати про них і виховувати своїм кращим прикладом!