21.10.2021 08:09

Козак Скрип в гостях у дошкільнят

14 жовтня українці відзначили одразу три свята, тож напередодні в малючків дошкільного підрозділу "Івушка" Партизанського ліцею пройшли тематичні заходи. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День захисника України.

До вихованців завітав веселий козак Скрип, який повідав дітям про давні традиції наших козаків.

Весело і дружньо діти приймали участь у козацьких розвагах, співали, танцювали. Святкували на славу, наші маленькі козаки і козачки, поглиблюючи свої знання про звичаї та традиції козаків.

Діти залюбки брали участь в іграх-естафетах і перемагати в них, розвиваючи свої фізичні якості: витривалість, швидкість, спритність, увагу.

Всі присутні мали святковий піднесений настрій, що говорить про любов до рідного краю, свого народу.