Дніпропетровська область

12.10.2021 17:28

Співробітники ЦНАПів провели тематичні флешмоби до Дня захисників та захисниць України

14 жовтня в Україні відзначається державне свято – День захисників та захисниць України. Традиція його святкування походить від християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалась покровителькою славетного українського козацтва.

Співробітники Центру надання адміністративних послуг по всій території громади провели тематичні флешмоби до свята. Нагадали жителям Слобожанської громади, що немає важливішого чинника, який би був і центром, і перехрестям, і змістом переважної більшості соціальних процесів, та важливішого компонента національної й територіальної консолідації, ніж козацтво, а Покрова Пресвятої Богородиці була для козаків великим святом! Свято Покрови завжди було і є для українців днем великого вияву любові і вдячності для Пресвятої Богородиці та днем радісної прослави і звеличення її покрову та заступництва.

14 жовтня – визначна дата, яка символізує традиції українського народу, уособлює героїзм, мужність та незламність національного духу визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, мужність та силу для процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України.

Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної слобожанської родини, до нашої рідної України.