Дніпропетровська область

12.10.2021 15:34

Учні Слобожанської початкової школи прийняли участь у онлайн хакатоні NASA

Наука – це вид мистецтва, просто треба бути достатньо відкритим, щоб бачити її такою!

На початку жовтня відбувся NASA Space Apps Challenge – 48-годинний онлайн хакатон NASA у співдружності з 9 іншими космічними агентствами з усього світу. Протягом 2 днів тисячі програмістів, дизайнерів, аналітиків і шанувальників космосу об’єднувалися в команди і вирішували глобальні виклики для Землі та Космосу. Пишаємось, що вперше, серед більш ніж 28 тис. конкурсантів зі 160 країн у цьому престижному конкурсі брали участь й учні Слобожанської початкової школи, які зробили свій внесок у вирішення глобальних проблем на Землі та у всесвіті. Це учні 4-Р класу Дарина Кукленко, Кіра Книш та Андрій Смирьоннов, які відвідують комп’ютерну школу «Айтішка». Вони обрали челлендж «Астероїди й мистецтво» (Artfully Illuminated Asteroids), який стосується місії NASA до Троянських астероїдів Юпітера («Люсі»).

Учні об’єдналися в команду і протягом двох днів, 2 та 3 жовтня, вирішувати практичні завдання від NASA. При цьому, усі матеріали для хакатону вони готували англійською мовою! У рамках челленджу «Астероїди й мистецтво» в категорії «Знання» вони успішно впоралися з практичними завданнями від Американського космічного агентства. В результаті за неабияку участь та зусилля у вирішенні глобальних викликів отримали від Американського космічного агентства NASA Сертифікати Вирішувачів галактичних проблем.

Вітаємо наших юних космічних дослідників і їх керівника Гріченка Дениса та дякуємо за наполегливу працю та мотивацію!