Дніпропетровська область

12.10.2021 15:15

ЦНАП інформує жителів громади

Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради нагадує громадянам, що у зв’язку з територіально-адміністративною реформою та реформою системи соціального захисту населення змінилися підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист. З 1 березня 2021 року запроваджено єдиний механізм прийняття та розгляду від громадян всіх заяв та документів у сфері соціального захисту. Постановою №1035 внесено зміни до низки постанов Кабінету Міністрів України, якими затверджено порядки призначення державних соціальних допомог, пільг, субсидій, компенсацій, тощо, а також механізм подання громадянами документів для їх отримання.

Заяви з необхідними документами подаються через Центр надання адміністративних послуг та передаються відповідному органу соціального захисту населення. Виняток становлять документи надіслані поштою, або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики).

З метою організації виконання функцій з надання адміністративних послуг соціального характеру особам які проживають в територіальних громадах, із застосуванням електронного документообігу Мінсоцполітики прийнято наказ №79, яким передбачено упровадження ПК «Соціальна громада». Цей програмний комплекс дає змогу забезпечувати прийом первинних документів від громадян для призначення соціальних допомог, пільг, житлових субсидій за місцем проживання заявників та передавати ці документи в електронному вигляді органам соціального захисту населення. Цей механізм запроваджено з метою наближення послуг соціального характеру до мешканців громад.

Слобожанська громада почала працювати у програмному комплексу з березня 2019 року і на даний час всі заяви приймаються виключно через ПК «Соціальна громада». Переваги програми відчули на собі не лише адміністратори на прийомі, але й звичайні мешканці, які щодня звертаються за отриманням адміністративних послуг соціального характеру.

Для консультації та подачі заяви адміністратори ЦНАП чекають Вас за адресою:

• cмт Слобожанське, вул. Будівельників, 18;
  • с. Балівка, вул. Центральна, 47;
  • с. Олександрівка, вул. Центральна, 1;
  • с. Партизанське, вул. Центральна, 7;
  • с. Степове, вул. Миру, 14.