Дніпропетровська область

11.10.2021 16:55

Нові досягнення Слобожанських каратек

Команда клубу карате «Каскад» Слобожанської громади у складі збірної України приймала участь у міжнародних змаганнях International Cup Romania, які проходили у мальовничому місті Сібіу у самому серці Румунії – Трансільванії, 1 та 2 жовтня. Наші бійці не загубилися серед більш ніж 400 учасників з Румунії, Угорщини, Італії, Польщі та Болгарії. Назар Головін та Платон Ліпкін посіли другі місця у своїх вагових та вікових категоріях, Аліса Шкопинська стала бронзовою призеркою. Максим Галиш лише у додатковому часі свого двобою програв, припустившись прикрої помилки.

Результати юних каратек Слобожанського стають ще більш вагомими на тлі складного 34 годинного шляху до місця проведення змагань! Так тримати! Спортсменів підготував та супроводжував на змаганнях сенсей Дмитро Головін.