11.10.2021 15:49

Тематична екскурсія до Обухівки напередодні жовтневих свят

8 жовтня постійні відвідувачі денного відділення КЗ «ЦНСП» Слобожанської селищної ради відвідали селище Обухівку напередодні жовтневих свят: Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва та Свята Покрови Пресвятої Богородиці, а також 78-ї річниці визволення Дніпропетровщини від фашистських загарбників.

Споконвічний інтерес людини до свого краю, його природи, історії, старожитностей, побуту та свого коріння, спонукає її цікавитися можливостями відвідати такі місця. Основна мета цієї подорожі – пізнання історії свого краю, що не лише збагачує духовну культуру кожного, а водночас і національну самосвідомість, самоідентифікацію.

Цікаву екскурсію про історію свого селища підготували і провели бібліотекари КЗ «Обухівська публічна селищна бібліотека» – Популова О.І., Юдіна В.О., Шатрава О.Д.. Була і приємна зустріч з унікальною людиною – Калниш С.П., легендою Обухівки і Дніпровського району та Єрмоленко В.І. – Почесним громадянином селища. Вони залишили у спадок прийдешнім поколінням добрі свої справи: зібрану великою працею історії рідного селища та людей, які тут проживали і будували майбутнє. Неймовірно позитивні у своєму поважному віці ці чоловіки є взірцем гідності, позитиву, вихованості, інтелігентності. Інтелектуальні здібності цих людей, інтерес до сучасного життя, активна життєва позиція має бути прикладом для всіх.

Цікаву мандрівку завершили з позитивними емоціями та прекрасним настроєм невеликим відпочинком в Обухівському лісі – подихали свіжим повітрям, насиченим хвойними ароматами.