Дніпропетровська область

11.10.2021 16:22

Увага! Кількість хворих у громаді зростає!

Шановні мешканці Слобожанської ТГ!

Ситуація в Україні щодо захворюваності на коронавірус COVID -19 загострюється. Щоденно зростає кількість хворих та все частіше хвороба забирає життя людей. Тож просимо вас відповідально відноситись до карантинних заходів, дотримуватись карантинних обмежень та зробити щеплення, щоб унеможливити гострий перебіг захворювання в разі інфікування.

Запрошуємо на вакцинацію всіх бажаючих за адресами:

• смт. Слобожанське, вул. Будівельників, 12, Слобожанська амбулаторія ЗПСМ;
  • с.Степове, вул Миру, 14-А, Степнянська амбулаторія ЗПСМ;
  • с.Балівка, вул. Центральна, 53-Б, Балівська амбулаторія ЗПСМ;
  • с.Партизанське, вул.Центральна, 7, Партизанська амбулаторія ЗПСМ;
  • с. Олександрівка, вул.Доновського, 77, Олександрівська амбулаторія ЗПСМ.

Для проведення вакцинації вам необхідно зателефонувати своєму сімейному лікарю, або на номери телефонів, які вказані нижче, та узгодити дату вакцинації.

У наявності є всі вакцини на ваш вибір, навіть Pfizer. Для цієї вакцини термін між першою й другою дозами становить 21 день.

Вакцинація, зокрема, проводиться вакциною Corona Vac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd (Китай). Курс вакцинації складається з двох доз, які вводяться з інтервалом 14 днів. Вакцина відповідає міжнародним стандартам безпечності, ефективності та якості. Схвалення ВООЗ вакцини Corona Vac дозволяє видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації всім, хто пройшов повний курс щеплення.

Також вакцинація проводиться вакциною AstraZeneca виробник South Korea. Курс вакцинації складається з двох доз, які вводяться з інтервалом 4 тижні. Вакцина відповідає міжнародним стандартам безпечності, ефективності та якості. Схвалення ВООЗ вакцини AstraZeneca дозволяє видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації, всім хто пройшов повний курс щеплення.

Для вакцинації 2-ю дозою вас запросять телефонним дзвінком у встановлені терміни за контактом, який ви залишили після першого щеплення.

Усі, хто отримав 1-шу дозу вакцини, гарантовано отримають 2-гу дозу.

Вакцинація проти COVID -19 для українців є добровільною та безоплатною.

Якщо у вас виникли запитання, щодо проведення вакцинації будь ласка зателефонуйте за номерами телефонів:

• смт. Слобожанське – 097-825-49-44, 099-025-49-44;
  • с. Степове – 098-495-04-64, 097-163-93-04;
  • с. Балівка – 098-248-36-19;
  • с. Партизанське – 095-440-47-54;
  • с. Олександрівка – 099-947-32-97.

Постійні пункти щеплення працюють щоденно крім вихідних за графіком з 8-00 до 16-00 (Степнянська, Балівська, Партизанська, Олександрівська амбулаторії), з 8-00 до 19-00 щоденно, на вихідних з 9-00 до 14-00 – Слобожанська АЗПСМ.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

Потурбуйтесь про власне здоров’я та здоров’я ваших рідних!

#ВакцинаціяВідCOVID19

#Вакцинація