Дніпропетровська область

13.10.2021 07:38

Привітання Слобожанського селищного голови

Дорогі земляки! Шановні захисники та захисниці рідної Вітчизни!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України! Це державне свято не випадково відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.
День захисників та захисниць України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалися їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.
Шана пам’яті загиблих героїв, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до України. Висловлюємо щирі співчуття родинам полеглих воїнів та віримо, що їх подвиг недаремний та закарбований у пам’яті нащадків!
Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм.
Вітаємо українців із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого.
Щиро бажаємо всім мирного неба, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!
Слава Україні! Героям слава!
З повагою Іван Камінський, Слобожанський селищний голова, депутати селищної ради.