11.10.2021 12:07

Завершився турнір з динамічної піраміди з більярду

В СК «Слобожанський» завершився турнір з динамічної піраміди з більярду серед жителів Слобожанської громади, а також постійних клієнтів СК «Слобожанський». В змаганнях прийняли участь 24 чоловіки віком від 20 до 65 років. Незважаючи на вікову різницю, турнір проходив в дуже теплій і дружній атмосфері. Змагання проходили у 2 етапи:

1. кваліфікація (розподіл на 2 ліги (1 – прем’єр ліга і 2 – аматорська ліга);
  2. боротьба за призові місця в кожній лізі окремо.

За підсумками запеклої боротьби, призові місця розподілилися наступним чином:

1 (прем’єр) ліга:

1 місце – Нечипорук Анатолій

2 місце – Шипіло Дмитро

3 місце – Мазур Сергій

2 (аматорська) ліга:

1 місце – Малицький Вадим

2 місце – Синенко Микита

3 місце – Кондратюк Андрій.

Також був розіграний приз в номінації «Найбільша серія забитих куль». Перемогу в цій номінації здобув Ватагін Дмитро (серія 7 забитих куль поспіль).

Протягом змагань, учасники отримали масу позитивних емоцій, мали можливість ближче познайомитися друг з другом, поспілкуватися, випити чай, каву і звісно ж пограти в цю захоплюючу гру.

КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» буде і надалі проводити подібні турніри для того, щоб розвивати більярдний спорт серед жителів Слобожанської громади, а також залучати їх до спілкування на базі фізичної культури і спорту. Вітаємо всіх призерів турніру і бажаємо їм подальших перемог!