11.10.2021 10:16

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста служби у справах дітей

11 жовтня під головуванням голови конкурсної комісії відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Слобожанської селищної ради.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному сайті Слобожанської селищної ради та у обласній суспільно-політичній газеті Вісті Придніпров’я.

Конкурсна комісія розглянула подані документи для участі у конкурсі від претендента на вакантну посаду.

Усі документи були подані у відповідності із законодавством та кандидата було допущено до участі у конкурсі.

За результатами конкурсного відбору переможцем став – Ільїн Андрій.

За результатами засідання конкурсної комісії було прийнято рішення рекомендувати для призначення на відповідну посаду переможця конкурсного відбору.