11.10.2021 09:39

Вчимося залучати грандові кошти

У Слобожанській громаді успішно реалізується проєкт "ШКОЛА СТАЛОГО РОЗВИТКУ", в якому активісти громади вчаться писати проєкти, щоб мати можливість отримувати грантові кошти.  7 жовтня відбувся вже четвертий тренінг в приміщенні ЦКД "Слобожанський", учасники зі Слобожанського, Олександрівки, Степового, Партизанського, Балівки, Березанівки були вкотре дуже активні та цілеспрямовані. Тренерка Лариса Романова пояснювала тему "Мета. Завдання. Заходи. Результати. Показники. Ризики. Сталість".

Тренінг проводить ГО "ПЕРСПЕКТИВА 2020" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Опрацювали проєкти з розробки стратегіі щодо поводження з побутовими відходами, вуличного освітлення в Березанівці, підвищення рівня музичної культури молоді, ліквідації стихийних звалищ.

Активно працювали над визначенням цілей, завдань та заходів, доповнювали проєкти колег класними ідеями, задавали купу питань стосовно власних проєктів. Запланували завершення ШКОЛИ з борщом від кращого кухара Олександрівки Ігора Оленича.

Працюємо далі! Попереду ще три тренінги та підготовка проєктів до подачі на конкурси.

Зробимо Слобожанську громаду ще більш комфортною та красивою! Разом ми сила!