08.10.2021 15:17

Слобожанський «Дивосвіт»: разом працюємо, разом відпочиваємо!

Кожного ранку у Слобожанському «Дивосвіті» розпочинається яскравий, насичений день для кожного здобувача освіти нашого закладу. Їх з радістю і турботою зустрічає колектив ЗДО і пропонує цікаво, весело і пізнавально провести час у дитячій країні під назвою «Дивосвіт». Наші педагогині весь час готові створювати найкраще і все це для отримання позитивних і яскравих емоцій. Вони завжди готові до будь яких перевтілень, несподіваних змін в організації освітнього процесу з їхніми маленькими вихованцями. Але не тільки педагоги роблять, Слобожанський «Дивосвіт» таким, яким він є: у ньому працює багато відповідальних, старанних і відданих своїй професії людей. І саме завдяки їм у «Дивосвіті» красиво, затишно, комфортно, смачно та безпечно!

У Слобожанському «Дивосвіті» працює дружня команда однодумців. До дня Дошкілля члени колективу згуртувалися та вирішили зробити собі подарунок – екскурсію-подорож до колишньої столиці України – міста Харків. Проведення подібних заходів дозволяє колективу ставати одним цілим і злагоджено рухатись у напрямку поставлених цілей.

У супроводі екскурсовода вони побували у визначних місцях цього прекрасного міста, поповнили скриньку знань з історії та на згадку зробили безліч яскравих фото. Програма екскурсії була дуже насиченою, та це не завадило відпочинку. У Еко-парку Фельдмана встигли насолодидись красою квітів на балу хризантем та оглянути територію зоопарку з її мешканцями.

В саду Шевченка, міському парку, милувалися красою архітектурних форм та споруд (музичних фонтанів, скульптур, квітучих композицій). Найцікавішою особливістю є те, що мешканці міста називають парк Шевченко – садом Шевченко, а гості – «парком», тож швидко визначається ким є людина для міста.

Продовжуючи подорож, колектив вирішив помандрувати канатною дорогою, де з висоти пташиного польоту оглянули різні куточки районів міста. Саме звідти ми потрапили у центральний парк ім. Горького. В ньому створено декілька тематичних зон: дитячий парк, екстрим парк, сімейно-розважальний простір, французький парк, ретро-парк, середньовічна площа, спортивний комплекс. В ньому для людей будь-якого віку створені куточки для відпочинку.

У всіх бажаючих продовжити знайомство з містом в цей день з’явилась нагода покататися на найвищому в Україні колесі огляду, висота якого 55 метрів.

Останньою зупинкою цього маршруту став Фельдман ЕкоПарк – це регіональний ландшафтний парк площею 140,5 га, де створено соціально активне природнє середовище, в якому і дорослі, і діти відчувають, що все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога.

Основною складовою ЕкоПарку є зоопарк, який налічує близько 2 000 тварин. Саме в ньому відвідувачі мали можливість поспостерігати за тваринами та погодувати їх.

А прикрашали територію зоопарку композиції з яскравих хризантем. І вони дійсно побували на справжньому «балу хризантем»! А ще дізнались, що на території ЕкоПарку цілий рік працює гурток юних натуралістів, а також створено Центр реабілітації рукокрилих – єдиний проєкт в Україні!

Повертаючись додому, кожен ділився своїми враженнями та емоціями. А що найважливіше – вся туристична команда була задоволена цим пізнавальним відпочинком!

І вже в дорозі вони обирали маршрут наступної подорожі, перераховуючи міста України, які б хотіли відвідати. І точно знаємо, що наступного разу вони відправляться у подорож ще більшою кількістю членів згуртованої команди Слобожанського «Дивосвіту»!