08.10.2021 15:06

Казка в гостях у малят

Кожна п’ятниця у садочку «Берізка» – день естетики. В цей день проходять музичні і фізкультурні розваги, навчання Петриківського розпису, тощо. Але особливе місце займає ляльковий театр. Ляльковий театр – мистецтво синтетичне, він впливає на маленьких глядачів цілим комплексом художніх засобів. Під час показу спектаклів лялькового театру застосовуються і художнє слово, й наочний образ – лялька, і живописно-декоративне оформлення, і музика-пісня, музичний супровід.

Музичний керівник Лілія Мормуль разом з дітьми старших груп підготувала для молодших вихованців цікаву, музичну казку «Колобок». Велике задоволення та гарний настрій від казки отримали і глядачі, і актори. Адже театр виховує чуття прекрасного, дарує безліч вражень, розвиває фантазію.