Слобожанська громада вітає з Днем будівельника

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади, вітаємо всіх будівельників з професійним святом!

Під час воєнного стану ваша галузь впливає на особливі потреби у контексті відновлення та набуття скорішої перемоги, не дивлячись на нелегкі умови. Саме вашими зусиллями створюється нове житло та відновлюється інфраструктура. Ваша професія поза часом, бо є рушійною силою економічного розвитку країни.

Те, що створено вашими руками, робить людей щасливими, життя – комфортним і різноманітним.

Тож хай кожен прийдешній день надихає вас на нові професійні досягнення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот. Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, успіхів та скорішої перемоги над усіма ворогами нашої України.

З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради.

14.08.2022