Новини


У Слобожанській громаді відбулася оперативна нарада

У вівторок, 31 січня, у Слобожанській селищній раді відбулася оперативна нарада під головуванням селищного голови Івана Камінського, за участі секретаря селищної ради (виконкому) Людмили Лагоди, першого заступника селищного голови Ігоря Шаповалова, заступниць селищного голови Світлани Вусик та Олени Вергейчик. Також у засіданні взяли участь представники всіх структурних підрозділів селищної ради, старости та керівники комунальних закладів і підприємств Слобожанської територіальної громади.

На початку зустрічі в своїй промові селищний голова підбив підсумки роботи за 2022 рік, висловив велику вдячність за роботу всім присутнім, окремо відзначивши старосту села Балівка – Валерія Рижака, який вирішив піти з посади. У зв’язку з цим на території Балівського старостату Слобожанської територіальної громади в лютому розпочнуться слухання та вибори нового старости за новими правилами.

Крім того, під час засідання брали слово: секретар селищної ради (виконкому) Людмила Лагода, перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, заступниця селищного голови Світлана Вусик, начальник відділу ІТ та електронного самоврядування Руслан Овчинников, начальник відділу внутрішньої політики Юрій Мельник та т.в.о начальника юридичного відділу Ірина Шерстюк.

Спікери порушили питання, що стосуються роботи у гуманітарній, бюджетній сфері, роботи з міжнародними благодійними організаціями, надання адміністративних послуга та гуманітарної допомоги, використання інструментів «відкритої» влади, інформаційної безпеки, міжнародного партнерства, заповнення документів і посадових декларацій.

Рисунок 1

Рисунок 2

Рисунок 3

Рисунок 4

Рисунок 5

Рисунок 6

Рисунок 7

Рисунок 8

Рисунок 9

31.01.2023