Новини


У Степовому відбувся семінар-практикум для педагогів

Складна ситуація в країні, пов’язана з війною, наклала свій відбиток і на роботу закладів дошкільної освіти. Вихователі садочків, на жаль, не можуть зараз працювати у звичному режимі, та вони намагаються у будь-який спосіб налагодити спілкування з батьками дошкільників.

Освітньо-виховний процес у дошкільному підрозділі «Сонечко» Степнянського ліцею триває у дистанційному форматі. Про особливості його організації та проведення вихователі розповіли на семінарі-практикумі для керівників і методистів дошкільних закладів та підрозділів Слобожанської громади «Організація дистанційної навчально-виховної роботи у дошкільному підрозділі «Сонечко» Степнянського ліцею», що відбувся 19 січня.

Присутнім продемонстрували навчальний фонд групи «Зірочки» і «Капітошки», що налічує понад 300 відеозанять та навчальних відеороликів, створених на плаформі Canva, напрацювання з використанням мультимедійного ресурсу для створення, спільного редагування та зберігання інформації Padlet. Зворотній зв’язок із батьками вихованців представили численними фото і відео, надісланими від початку навчального року і до сьогодні. Наприкінці заходу працівники будинку культури села Степове привітали гостей зі святом Водохреща.

Загалом педагогічний захід минув невимушено, цікаво та весело, в дружньому колі відданих своїй справі дошкільних працівників.

Рисунок 5

23.01.2023