Новини


ЦНАП у Слобожанському отримав портативний дефібрилятор від міжнародних партнерів

Днями центри надання адміністративних послуг Дніпропетровської області отримали 64 мобільні дефібрилятори від посольства Швейцарії в Україні, в рамках програми програми EGAP «Фонду Східна Європа». Один з таких апаратів, виробництва США, отримав ЦНАП у Слобожанській територіальній громаді. За словами голови офісу офісу «Швейцарська гуманітарна програма» Посольства Швейцарії в Україні Мартіна Штундера, подібні апарати лише покращать роботу Центру надання адміністративних послуг.

Рисунок 1

«Ми підтримуємо Україну, вже не вперше співпрацюємо з громадами Дніпропетровщини. Передали ці апарати, щоб сприяти розвитку ваших ЦНАПів», – підкреслив Мартін Штундер.

Рисунок 3

Дефібрилятори автоматичні та прості у користуванні. Їх застосовують в екстрених випадках – якщо у людини зупинилося серце. Пристрій не залежить від електроенергії, що важливо у період нинішніх умов в нашій країні. Новим пристроєм задоволена начальниця ЦНАП у Слобожанській громаді Тетяна Олійник.

Рисунок 2

«ЦНАП Слобожанської селищної ради завдяки програмі EGAP «Фонд Східна Європа» та Швейцарського посольства в Україні отримав автоматичний дефібрилятор. Це дає нам можливість вчасно надавати не лише адміністративну, але й необхідну домедичну допомогу, що лише покращить роботу нашого центру», - зазначила Тетяна Олійник.

Рисунок 6

23.01.2023