Новини


Стати підприємницею - новий проєкт для започаткування власної справи для жінок

Естонська рада у справах біженців у співпраці з Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонська організація «Гараж48» запрошують жінок втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємицею.

Дана програма розроблена для того, щоб підтримати українських жінок, які втратили через війну в Україні джерела доходів для забезпечення своєї родини, у відновленні та відбудові свого життя.

У програмі можуть взяти участь жінки (внутрішньо переміщені особи та місцеві жительки), які проживають у Запорізькій (підконтрольна територія), Дніпропетровській, Київській (крім м. Київ), Чернігівській, Сумській областях та внутрішньо переміщені жінки, що мешкають у Полтавській, Кіровоградській, Черкаській областях. 

Відкриті воркшопи онлайн доступні для всіх, хто зацікавлений у долученні до них та поліпшенні своїх знань щодо підприємництва, незалежно від того, де перебувають жінки – в Україні чи за кордоном.

У програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже наявними бізнесами. Заплановано проведення двох окремих програм: одна для нових бізнесів та одна для існуючих бізнесів. 

Як мінімум 31 жінка чи бізнес-команди, очолювані жінками, які будуть відібрані журі, отримають підтримку, еквівалентну сумі від 20 до 150 тисяч гривень разом з наставницькою підтримкою протягом шести місяців.

Програму впроваджуватимуть із липня 2022 року по квітень 2023 року.

Більш детально за посиланням:

https://entrepreneur.pagulasabi.ee/uk/ukraine/empowering-women-2022

21.06.2022