У Слобожанській громаді День молоді почався за круглим столом

Сьогодні, 12 серпня, у Слобожанській селищній раді відбувся круглий стіл «Голос Молоді», присвячений Дню молоді в Україні. На заході були присутні селищний голова Слобожанської селищної ради Іван Камінський, його перший заступник Ігор Шаповалов, заступниця селищного голови Олена Вергейчик, керівники структурних підрозділів, представники МЦ «Смарт» та активна молодь Слобожанської громади.

Спершу до присутніх з вітальним словом звернувся Іван Камінський.

Рисунок 1

«Мені приємно, що цього року Україна відзначає День молоді разом із міжнародною спільнотою. Хлопці і дівчата Слобожанської громади – активні, талановиті, розумні, сміливі. Серед наших земляків – чимало тих, хто зараз самовіддано захищає країну на російської військової агресії. Запорука успіху та процвітання громади, зокрема, в плідній взаємодії та конструктивному діалозі влади та молодіжної спільноти. Чудово, що сьогодні наша зустріч відбувається в відкритому форматі, де кожен може не лише висловитися, а й бути почутим. Бажаю вам залишатися такими ж цілеспрямованими, наполегливими, завзятими. Будьте щасливими та бережіть себе», зазначив селищний голова.

Рисунок 3

Перед виступами спікерів Іван Камінський вручив подяки декільком учасникам, зокрема, і від Дніпропетровської обласної військової адміністрації за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в Дніпропетровській області та з нагоди Дня молоді.

Рисунок 7

Після чого представники МЦ «Смарт» у Слобожанському та фахівці Олександрівського, Партизанського, Балівського, Степнянського підрозділів молодіжного центру презентували інтерактивний звіт про волонтерську діяльність, проведені заходи, партнерства та залучення молоді до суспільного та соціокультурного життя Слобожанської громади в розрізі проведеної молодіжної та суспільно корисної роботи в усіх населених пунктах (смт Слобожанське, с. Степове, с. Балівка, с. Партизанське, с. Олександрівка, с. Василівка).

Рисунок 5

Після невеликої перерви на каву активна молодь громади представила «дорожню карту» МЦ «Смарт» та власні напрацювання, зокрема, плани роботи на майбутнє та подальшу реалізацію молодіжної політики в населених пунктах у співпраці з міжнародними партнерами та ГО в Україні, участь молоді в прийняті рішень на місцевому рівні.

Рисунок 6

12.08.2022