В Олександрівці буде створено підрозділ «Місцевої пожежної команди»

В Олександрівському старостинському окрузі Слобожанської територіальної громади, буде створено місцевий підрозділ пожежної команди. Це стало можливим завдяки рішенню, що було ухвалено під час засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради 2 серпня 2022 року.

Через це сьогодні, 4 серпня, в Олександрівці на базі офісу старости було проведено спільне робоче засідання за участю секретара селищної ради (виконкому) Людмили Лагоди, першого заступника селищного голови Ігора Шаповалова, старости Павла Прокоф’єва та представників структурних підрозділів селищної ради, закладів освіти, культури, амбулаторії тощо. Вони обговорили місцезнаходження підрозділу на території Олександрівського старостату, порядок роботи «Місцевої пожежної команди» Слобожанської селищної ради та загальні питання.

Перший заступник відзначив, що створення підрозділу допоможе у забезпеченні більш безпечних умов для жителів старостату.

«Хочу зазначити, що підрозділ візьме під контроль села Олександрівка та Василівка. Раніше на території Слобожанської громади вже були відкриті підрозділи «Місцевої пожежної команди» у Степовому, Партизанському, а тепер ми створюємо команду на базі Олександрівського старостинського округу, завдяки гуманітарній допомозі литовських партнерів», - сказав Ігор Шаповалов.

Як наслідок, на території старостинського округу підвищіться пожежна безпека, буде надаватися допомога у створенні благоустрою округу, а також можливість боротися і швидко реагувати на надзвичайні події. Це підкреслює факт того, що безпека громади – в центрі уваги.

Рисунок 2

Рисунок 1