Новини


У Слобожанській початковій школі провели заняття з мінної безпеки

Упродовж 19-23 січня для учнів 3-4 класів Слобожанської початкової школи тривали заняття з мінної безпеки, що викладали інструктори Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні (ДРБ).

Навчання відбулося на виконання плану спільних заходів щодо організації та здійснення просвітницько-превентивних заходів із забезпечення безпечного освітнього середовища, з метою формування безпечних моделей поведінки учнів в умовах наявності загроз, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними залишками війни.

Рисунок 1

Зокрема, заняття зі здобувачами освіти початкової школи провів інструктор з інформування про мінну небезпеку Представництва ДРБ в Україні Михайло Мілявський. До участі в заході долучилися 120 учнів. Дітям максимально доступно, з урахуванням психологічних та вікових особливостей, пояснили:

небезпеку від невибіркового впливу мін і вибухонебезпечних залишків війни, що становлять смертельну загрозу життю та здоров’ю,

ризики у випадку неправильного поводження з підозрілими предметами.

Також в ігровій формі учні ознайомилися з деякими видами боєприпасів і вибухонебезпечних предметів, вивчили знаки, що символізують мінну небезпеку, та алгоритм дій у разі їхнього виявлення. Наприкінці заняття діти здолали небезпечний лабіринт для практичного закріплення знань, отримали в подарунок буклети та календарики.

Рисунок 2

За тиждень такі заняття проведуть і для здобувачів освіти 1-2 класів.

24.01.2023