Новини


Відбулася 22 сесія VIII скликання Слобожанської селищної ради

26 січня відбулася 22 сесія VIII скликання Слобожанської селищної ради під головуванням Івана Камінського. Через черговий масований ракетний обстріл російськими загарбниками території України засідання відбулося в онлайн-форматі.

Серед розглянутих питань порядку денного:

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах на території Слобожанської селищної територіальної громади.

Про затвердження тарифів на надання платних соціальних послуг КЗ «ЦНСП» на 2023 рік.

Про надання соціальних послуг комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).

Про затвердження Положення про Порядок та умови надання платних соціальних послуг комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради.

Про надання матеріальної допомоги.

Про затвердження розпоряджень селищного голови та рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 06.12.2022 №2042-20/VIII «Про бюджет Слобожанської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Про внесення змін до рішення селищної ради від 06.12.2022 №2043-20/VIII «Про затвердження заходів до Програм соціально-економічного розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Також депутатський корпус розглянув земельні й організаційні питання та ухвалив відповідні рішення.

26.01.2023