Новини


Вітаємо з Днем Соборності України

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади!

22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в 1919 році, Україна традиційно відзначає День Соборності. Офіційно свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

Соборність невіддільна від державності, суверенітету й реальної незалежності народу – фундаменту для побудови демократичної держави. Національна єдність є не лише базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

Сьогодні боротьба України за незалежність і соборність триває. І завершиться вона лише з вигнанням російських загарбників із наших земель, відновленням цілісності країни, поверненням до мирного життя.

Тому бажаємо усім українцям мужності, щоб і надалі опиратися жорстокому й ницому ворогу, сил – для боротьби і відродження нашої країни, розсудливості й наполегливості, щоб ухвалювати непрості, але правильні рішення, залізної витримки і завжди дружнього плеча поруч!

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради

22.01.2023