Новини


В амбулаторіях Слобожанської громади з’явилося обладнання для проведення аналізів

Наприкінці 2022 року в Слобожанській територіальній громаді на територіях амбулаторій загальної практики сімейної медицини з’явилося лабораторне обладнання для дослідження крові та сечі.

Раніше через брак належного діагностичного устаткування підприємство уклало договір з КП «Слобожанська центральна лікарня» Слобожанської селищної ради на надання цих послуг. Але відстань, яку доводилося долати жителям громади, щоб доїхати до лікарні, була суттєвою проблемою, особливо для маломобільних осіб. З огляду на це виконавчий комітет Слобожанської селищної ради торік виділив кошти на закупівлю сучасного діагностичного лабораторного обладнання: автоматичних гематологічних аналізаторів та аналізаторів сечі для двох амбулаторій Центру первинної медико-санітарної допомоги. У інших амбулаторіях отримали аналогічне устаткування завдяки співпраці з міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі Світу».

Тепер в амбулаторіях громади, в кожному з населених пунктів, з’явилася можливість робити загальні аналізи крові та сечі. Це забезпечить швидке обстеження пацієнтів, сприятиме діагностиці і профілактиці захворювань на ранніх стадіях, а також стане ще одним кроком до підвищення стандартів життя у Слобожанській територіальній громаді.

Рисунок 2

Рисунок 3

06.02.2023