Новини


Валерій Рижак йде з посади старости села Балівка

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади!

Для нас 2023 рік починається з кардинальних змін. Однією з найменш очікуваних новин для громади стало звільнення за власним бажанням старости села Балівка Валерія Рижака.

Відтак, невдовзі на території Балівського старостату відбудуться громадські слухання та призначення нового старости. До цього часу тимчасове виконання його обов’язків покладається на головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Слобожанської селищної ради Світлану Трикоз.

Щиро дякуємо Валерію Петровичу за плідну роботу на користь села Балівка та Слобожанської громади, за витримку і розважливість, за добре серце та взаємодопомогу, за те, що його слова завжди доводилися діями, а мудрість та наполегливість приносили найкращі результати для жителів Балівки.

З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради

Далі – звернення Валерія Рижака до односельців.

«Шановні односельці!
За період мого життя в селі Балівка ви стали для мене родиною, в якій було все: радість і горе, взаєморозуміння і неприйняття, дружба і різні спірні питання, все як в звичайній сім'ї.
По сімейним обставинам я залишаю посаду старости. Немалий відрізок часу я прожив в нашому селі, де народжувались і ходили до школи мої діти, де я вчився життя в багатьох з вас. Особливим для мене став 2005 рік, коли ви довірили мені бути головою сільської ради. Я дякую всім, хто був поряд і допомагав, і тим хто був просто критиком (знав як, де і що треба зробити та тільки споглядав).
Безкінечні слова подяки хочу висловити нашим захисникам, які боронять нашу свободу і незалежність. Пишаюся вами, наші Герої, і низько вклоняюся перед вашими родинами.
Дякую своєму колективу, депутатам і членам виконкому за роботу, яку ми робили всі ці роки. Повірте — ми робили все, щоб наше село було гарне та затишне.
На мою думку, наш вибір в 2020 році був правильним, коли ми об'єдналися зі Слобожанською селищною радою. За цей короткий період часу помітні позитивні зміни в селі, але, на жаль, війна внесла свої корективи в наші плани розвитку громади. Перемога буде за нами, а значить і розквіт нашої України і Слобожанської громади відбудеться незабаром.
Я знаю, що наш селищний голова та виконавчий комітет роблять все можливе для Перемоги і збереження нашої громади. Кожен із нас із розумінням та повагою ставиться до цього та всіляко допомагає. Адже тільки від нас самих залежить майбутнє України, нашої громади, ну і, звичайно, нашого села.
  Залишайтеся такими, якими ви завжди були, а саме завзятими, наполегливими, небайдужими і «Все буде Україна!»
А всім нам скорішої Перемоги, Миру і процвітання! Будьте щасливі! Господніх благословінь!»

01.02.2023